Upravit stránku

Pokud hledáte prostor pro start vašeho podnikání nebo třeba chcete přesídlit na lukrativnější místo, komplex U Vinice je pro vás ideální. V bytovém domě C čeká na svého majitele 8 komerčních prostorů a je jen na vás, jak je využijete. Prostory jsou určené k pronájmu. Celková plocha nejmenšího komerčního prostoru je 48,6 m2, největší má pak 232,9 m2.

Proč podnikat U Vinice?

  • Nabízíme vám prostory k pronájmu. Rozjeďte svůj vlastní byznys.
  • Jedná se o velmi lukrativní lokalitu v centru Pardubic.
  • Komplex stojí na výpadovce na Chrudim, je velmi dobře dostupný. Autobusová zastávka je pár metrů.
  • Komerční prostory jsou nové, moderní, každý má své sociální zázemí. Jsou úsporné, ušetříte výdaje za energie.
  • Prostory mají ideální plochu kolem 60 m2. Mohou tedy posloužit jako moderní kadeřnictví, kosmetický salon, specializovaná prodejna, designové studio, luxusní módní butik, zlatnictví apod. Lze spojit dva až tři prostory cca po 60 m2.
  • Komerční prostory jsou velmi vhodné pro kanceláře, pobočky bank a další.

Restaurace k pronájmu

Největším komerčním prostorem k pronájmu je restaurace, jejíž dispozice jsou plně přizpůsobeny svým účelům. Je tu počítáno s barem, velkou kuchyní, zázemím pro personál i vedení a samozřejmě také s dostatečně velkou plochou pro hosty. K restauraci náleží i venkovní zahrádka, která bude mít jistě úspěch vzhledem ke sportovištím kolem bytového komplexu a parku Vinice. Pokud tedy toužíte po vedení vlastní restaurace, kontaktujte nás. Máte u nás možnost zvýhodněného financování.