Upravit stránku
Nové bydlení U Vinice

Pár kroků do města, pár kroků do přírody. Přesně to nabízí bydlení U Vinice. Moderní bytové domy na břehu Chrudimky vás osloví nejen svou lokalitou, ve které jsou umístěny, ale také svým vybavením, balkóny a terasami. Díky prvotřídní občanské vybavenosti jsou byty vhodné především pro mladé rodiny s dětmi.

V bytovém domě C zbývá ještě pár volných bytů, na byty v domě D1 již přijímáme rezervace. K dispozici jsou malé byty 1+kk až po luxusní mezonetové byty. Dokončení realizace plánujeme na příští rok. Celkem by v komplexu mělo stát 6 energeticky úsporných bytových domů.

Byty pro single i rodiny

V současnosti jsou volné byty v domě C a rezervujeme byty v domě D1, který je aktuálně ve výstavbě. Nejmenší byty mají obytnou plochu 33 m2, největší pak přes 117 m2. Jejich součástí jsou i luxusní terasy, které vám plně vynahradí zahradu.

Byty předáváme tak, aby byly připravené k nastěhování. Jejich součástí však není kuchyňská linka (veškeré rozvody a přípojky jsou ale připravené) a samozřejmě nábytek. Součástí koupelny je sanitární vybavení včetně koupelnových baterií. Každý bytový dům C a D má trochu jiné vybavení, prohlédněte si konkrétní seznamy.

Bytové domy U Vinice

Lokalita, nad kterou vám srdce zaplesá

Z Vinice se do srdce Pardubic dostanete autem za 3 minuty. Obchodní centrum a Kaufland máte doslova pár metrů od bytu, stejně jako zastávku MHD. Deset minut pěšky máte základní a mateřskou školu. Pardubický kraj patří mezi kraje s nejnižší nezaměstnaností. Pracovních příležitostí je tu nespočet. Výhodná je poloha města, odkud to máte hodinu cesty do Prahy a dvacet minut do dalšího krajského města Hradce Králové. Z Vinice se perfektně napojíte na rychlodráhu a výpadovku na Chrudim.

Co vás jistě nadchne, to je příroda kolem Vinice. Kolem Chrudimky se rozkládá park Vinice, který po rekonstrukci bude příjemným místem k relaxaci. Nyní jsou zde hezká zákoutí, která lákají k procházkám a vycházkám s pejsky. Podél Chrudimky, po cyklostezce směrem do centra, se rychle dostanete do plaveckého bazénu, aquacentra a venkovního koupaliště. Stačí přejít řeku a jste u Matičního jezera v Bubeníkových sadech.