O projektu

Komplex šesti bytových domů U Vinice nabízí velmi komfortní bydlení pro rodiny, páry i single. Všechno, co potřebujete ke spokojenému životu, máte na dosah. Největší výhodou je totiž strategická poloha domů. Jsou v centru, ale zároveň v blízkosti zeleně. Z Vinice se přímo napojíte na rychlodráhu a výpadovku na Chrudim. Do dalšího nejbližšího krajského města, Hradce Králové, to je jen 20 minut autem. Do Prahy pak hodina.

Komplex
6 bytových
domů

V centru, ale zároveň v blízkosti zeleně

1 hodina
autem
do Prahy

V blízkosti obchodní centrum a Kaufland

Lokalita

Pardubice poskytují řadu pracovních příležitostí, do práce to tedy budete mít jenom kousek. Stejně tak do obchodů – v blízkosti domů je obchodní centrum a Kaufland. Autobusovou zastávku máte pár metrů od domu. Přímo v bytovém domě objekt C je moderní welness centrum s finskou, parní a bio saunou, vířivkou a možností color terapie.

Veškeré dokumenty a údaje (zejména obchodní, technické a reklamní povahy), vizualizace, jiná vyobrazení projektu či jiné podklady, prezentované společností IP stav s.r.o. (dále jen „Společnost“) včetně veškerých údajů na webových stránkách Společnosti mají pouze ilustrační charakter, nejsou závazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy ve smyslu zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění. Společnost si současně vyhrazuje právo na jejich změnu. Smlouva mezi Společností a druhou smluvní stranou je uzavřena pouze tehdy, když smluvní strany ujednaly obsah smlouvy v celém jeho rozsahu, tato je vyhotovena v písemné formě a je podepsána všemi smluvními stranami na téže listině. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je vždy věcně příslušná Česká obchodní inspekce, viz www.coi.cz.